Szkolenia z zakresu TIK (woj. opolskie)

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa

Z radością informujemy, iż projekt „Szkolenia z zakresu nowoczesnych technik informacyjnych i komunikacyjnych wyjściem naprzeciw koniecznym potrzebom opolskiej oświaty” zakończył się sukcesem.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany był w ramach umowy podpisanej między VULCAN sp. z o.o. a Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu. Umowa ta była wynikiem wygrania konkursu na dofinansowanie realizacji projektu w ramach działania 2.1 Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

Projekt miał na celu zagwarantowanie nabycia przez uczestników szkoleń umiejętności wszechstronnego i praktycznego wykorzystania nowoczesnych technik informacyjnych i komunikacyjnych (ICT). Udział w szkoleniu przygotowywał jego uczestników do pracy w nowoczesnych placówkach, z możliwością wykorzystania narzędzi informatycznych oraz aktywnych metod nauczania.

Uczestników poprosiliśmy o wypełnienie ankiet, na podstawie których mogliśmy stwierdzić, jak oceniają nasze szkolenia. Wyniki ankiet ogromnie nas cieszą. Uczestnicy szczególnie pozytywnie oceniali stopień przygotowania trenera, sposób w jaki przekazywał wiedzę, organizację szkoleń oraz przyjazną atmosferę panującą w czasie spotkań.

Poniżej prezentujemy odpowiedzi uczestników szkoleń na niektóre pytania zawarte w ankiecie.

Dziękujemy za pozytywną ocenę. Zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać wysoką jakość naszych szkoleń.

Dofinansowanie obejmuje 100 % wartości szkolenia