lupka
Przejdź do witryny www.vulcan.edu.pl >
 

Szkolenia z zakresu TIK (małopolska)
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa
Miło nam poinformować Państwa, że z sukcesem zakończyliśmy współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego projekt pt. "Szkolenia z zakresu nowoczesnych technik informacyjnych i komunikacyjnych szansą na rozwój oświaty małopolskiej".

W wyniku wygranego konkursu na dofinansowanie realizacji projektów w zakresie działania 2.1 Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego projekt był realizowany w ramach umowy podpisanej pomiędzy firmą VULCAN sp. z o.o. a Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie.

W województwie małopolskim w szkoleniach uczestniczyło ponad 650 osób. Podczas szkoleń uczestnicy zdobyli i poszerzyli swoją wiedzę z zakresu praktycznego wykorzystania nowoczesnych technik informacyjnych. W szkoleniach uczestniczyli mieszkańcy zarówno większych miast, jaki i małych miejscowości.

Uczestników poprosiliśmy, aby na zakończenie kursów wypełnili ankiety, na podstawie których mogliśmy stwierdzić, jak oceniają nasze szkolenia. Wyniki ankiet ogromnie nas cieszą. Uczestnicy szczególnie pozytywnie oceniali stopień przygotowania trenera, sposób w jaki przekazywał wiedzę, organizację szkoleń oraz przyjazną atmosferę panującą w czasie spotkań.

Poniżej prezentujemy odpowiedzi uczestników szkoleń na niektóre pytania zawarte w ankiecie.
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać wysoką jakość naszych szkoleń.

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY