lupka
Przejdź do witryny www.vulcan.edu.pl >
 

Naprzeciw potrzebom śląskiej oświaty - szkolenia z zakresu TIK


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa
Miło nam poinformować Państwa, że z sukcesem zakończyliśmy współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego projekt pt. Naprzeciw potrzebom śląskiej oświaty - szkolenia z zakresu nowoczesnych technik informacyjnych i komunikacyjnych.

Projekt realizowany był w ramach umowy podpisanej między VULCAN sp. z o.o. a Samorządem Województwa Śląskiego. W okresie od 1 stycznia 2006 r. do 31 marca 2007 r. przeszkoliliśmy przeszło 600 mieszkańców województwa. Dzięki szkoleniom pracownicy szkół i placówek oświatowych podnieśli swoje kwalifikacje zawodowe, nabywając umiejętności wszechstronnego i praktycznego wykorzystania nowoczesnych technik informacyjnych i komunikacyjnych (ICT).

Wszystkich uczestników szkoleń prosiliśmy o wypełnienie ankiet, na podstawie których mogliśmy zbadać, jak oceniają nasze szkolenia. Wyniki przeprowadzonej oceny stanowią dla nas powód do dumy.

Zagadnienia, o które pytaliśmy, uzyskały średnią ocenę powyżej 5 punktów na 6 możliwych. Uczestnicy kursów oceniali m.in.: kompetencje trenera, sposób prowadzenia zajęć, jakość materiałów szkoleniowych oraz przydatność szkoleń.
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać wysoką jakość naszych szkoleń.


do goryPRZEWIŃ DO GÓRY