Modułowe szkolenia z zakresu TIK (woj. świętokrzyskie)

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa

W wyniku wygranego konkursu na dofinansowanie realizacji projektów w zakresie działania 2.1 Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego projekt był realizowany w ramach umowy podpisanej pomiędzy firmą VULCAN sp. z o.o. a Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach

W województwie świętokrzyskim w szkoleniach uczestniczyło prawie 1 200 osób. Podczas szkoleń uczestnicy zdobyli i poszerzyli swoją wiedzę z zakresu praktycznego wykorzystania nowoczesnych technik informacyjnych. W szkoleniach uczestniczyli mieszkańcy zarówno większych miast, jaki i małych miejscowości.

Uczestników poprosiliśmy, aby na zakończenie kursów wypełnili ankiety, na podstawie których mogliśmy stwierdzić, jak oceniają nasze szkolenia. Wyniki ankiet ogromnie nas cieszą. Uczestnicy szczególnie pozytywnie oceniali stopień przygotowania trenera, sposób w jaki przekazywał wiedzę, organizację szkoleń oraz przyjazną atmosferę panującą w czasie spotkań.

Poniżej prezentujemy odpowiedzi uczestników szkoleń na niektóre pytania zawarte w ankiecie.