Modułowe szkolenia z zakresu TIK (woj. podkarpackie)

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa

Z sukcesem zakończyliśmy współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego projekt pt. Modułowe szkolenia z zakresu nowoczesnych technik informacyjnych i komunikacyjnych szansą na rozwój oświaty podkarpackiej.

Projekt był realizowany w ramach umowy podpisanej pomiędzy firmą VULCAN sp. z o.o. a Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie.

W całym województwie podkarpackim ze szkolenia skorzystało około 1 200 osób. Były to zarówno osoby, które do tej pory nie korzystały z komputera, jak i takie, które chciały poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie praktycznego wykorzystania nowoczesnych technik informacyjnych.

Wszyscy uczestnicy, na zakończenie kursu zostali poproszeni o wypełnienie ankiet, dzięki którym mogliśmy poznać ich zdanie na temat szkolenia. Po raz kolejny zagadnienia, o które pytaliśmy, uzyskały średnią ocenę powyżej 5 punktów na 6 możliwych. Bardzo cieszy nas taki wynik!

Poniżej prezentujemy odpowiedzi uczestników szkoleń na niektóre z pytań zawartych w ankiecie.