Historia w roku 2018

Untitled 1

Realizujemy projekty szkoleniowe współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dedykowane nauczycielom:

W 2018 zorganizowaliśmy IV Kongres Księgowych Oświatowych. Celem kongresu było przekazanie uczestnikom aktualnej wiedzy na tematy związane z ważnymi w roku 2018 problemami dotyczącymi finansów oświatowych w JST i JO. Kongres odbył się we Wrocławiu i wzięło w nim udział prawie 100 osób.

Zakończyliśmy realizację projektów :

Dostosowaliśmy nasz System Zarządzania Jakością do nowej normy PN-EN ISO 9001:2015-10.

Odbyła się konferencja „Razem od 30 lat”, na którą zaprosiliśmy dyrektorów szkół i samorządowców. Konferencja została zorganizowana w celu świętowania 30 lat firmy VULCAN na polskim rynku edukacyjnym i wzięło w niej udział prawie 200 osób.

W Warszawie zorganizowaliśmy pierwszy Kongres Inspektorów Ochrony Danych Osobowych w oświacie, w której udział wzięło 120 osób.

W 2018 przeszkoliliśmy prawie 34 tysiące osób!