Ośrodek Doskonalenia Kadry Kierowniczej Oświaty VULCAN

Zajmujemy się organizacją i obsługą szkoleń dla pracowników oświaty i organów prowadzących i nadzorujących szkoły z zakresu wykorzystania technologii informacyjnej w placówkach oświatowych (ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania nimi), doradztwem dla organów prowadzących szkoły oraz upowszechnianiem nowych technik zarządzania i administrowania placówkami oświatowymi.

logo-odkko.png [14.90 KB]

odkko.jpg

Uczestniczymy w wielu projektach o zasięgu wojewódzkim i ogólnokrajowym. Współpracujemy z różnymi instytucjami, między innymi z: Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kadry Kierowniczej Oświaty, Instytutem Badań w Oświacie, Instytutem Badań Kompetencji, Związkiem Miast Polskich, Związkiem Powiatów Polskich, Związkiem Gmin Wiejskich RP.

Warto do nas przyjechać, bo:

• jesteśmy akredytowaną placówką doskonalenia nauczycieli,
  • posiadamy certyfikat PN-EN ISO 9001:2015-10,
  • jesteśmy wpisani do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli prowadzonej przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego,
  • mamy duże doświadczenie - działamy od 1992 roku,
  • zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnią praktyką oświatową i doświadczeniem pedagogicznym,
  • wystawiamy zaświadczenia o ukończeniu kursów i warsztatów,
  • tylko w ostatnim roku przeszkoliliśmy ponad 30 000 osób,
  • uczestnicy naszych szkoleń chwalą nie tylko ich wartość merytoryczną, ale również miłą atmosferę panującą w czasie zajęć.

Na nasze szkolenia zapraszamy:

• osoby zarządzające oświatą w organach prowadzących i nadzorujących szkoły,
  • nauczycieli i nauczycieli bibliotekarzy,
  • pracowników sekretariatów szkolnych,
  • dyrektorów szkół i ich zastępców,
  • księgowych i osoby naliczające płace w oświacie,
  • innych pracowników administracji oświatowej.

Kontakt ODKKO VULCAN

pon-pt: 8:00-16:00