Standard szkoleń

Szkolenia stacjonarne

Walorem szkoleń stacjonarnych jest niewątpliwie możliwość bezpośredniego kontaktu z prowadzącym, jak również okazja do wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. Przebieg szkolenia zależy od jego rodzaju oraz stopnia zaawansowania uczestników.

Oferujemy:

  • Szkolenia stacjonarne organizowane w naszych 7 ośrodkach szkoleniowych, rozmieszczonych w różnych regionach Polski: Wrocław, Katowice, Kraków, Łódź, Warszawa, Lublin, Sopot.

  • Szkolenia stacjonarne organizowane na życzenie Klienta w jego placówce. To niezwykle wygodna forma, bez konieczności wyjazdów i kosztownych delegacji służbowych.Szkolenia on-line (webinaria)

Webinaria to prosta forma wykładu lub seminarium przeniesiona z sali szkoleniowej w środowisko wirtualne. Każdy uczestnik, nie wychodząc z domu lub miejsca pracy, w określonym czasie łączy się z trenerem za pomocą otrzymanego linka. Uczestnicy webinarium nie widzą się wzajemnie. Słuchają i obserwują jedynie czynności wykonywane przez wykładowcę. Podczas tego spotkania każdy może zadawać pytania, dzielić się wątpliwościami i opiniami za pomocą udostępnionego czatu.

Szkolenia wyjazdowe

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, jesteśmy gotowi zorganizować wyjazdy szkoleniowo-integracyjne dla pracowników. Wyjazdowe szkolenie to przede wszystkim profesjonalna wiedza, przekazywana w przyjaznej atmosferze, z dala od miejsca pracy i w oderwaniu od codziennych problemów, co niewątpliwie wpływa na jego skuteczność.